TJ Slovan Tajov

Tajov do toho!
Tajov do toho!

 

 

 

 

 

Vyžrebovanie jarnej časti sezóny II. triedy, sk. A, sezóna 2016/2017

16. kolo 26. marca 2017 o 15,00
voľno Tajov
Staré Hory Králiky
Malachov Ľubietová
Riečka Dúbravica
Horné Pršany Lučatín
Strelníky Baláže
Hronsek Harmanec
Mičiná Hiadeľ
17. kolo 2. apríla 2017 o 15,30
Tajov Malachov
Hronsek Staré Hory
Harmanec Strelníky
Baláže Horné Pršany
Hiadeľ voľno
Lučatín Riečka
Ľubietová Králiky
Dúbravica Mičiná
18. kolo 9. apríla 2017 o 15,30
Králiky Tajov
Staré Hory Ľubietová
Malachov Hiadeľ
voľno Dúbravica
Riečka Baláže
Horné Pršany Harmanec
Strelníky Hronsek
Mičiná Lučatín
19. kolo 16. apríla 2017 o 16,00
Tajov Ľubietová
Strelníky Staré Hory
Hronsek Horné Pršany
Harmanec Riečka
Lučatín voľno
Dúbravica Malachov
Hiadeľ Králiky
Baláže Mičiná
20. kolo 23. apríla 2017 o 16,00
Staré Hory Tajov ########
Ľubietová Hiadeľ
Králiky Dúbravica
Malachov Lučatín
voľno Baláže
Riečka Hronsek
Horné Pršany Strelníky
Mičiná Harmanec
21. kolo – SOBOTA 29. apríla 2017 o 16,00
Hiadeľ Tajov
Horné Pršany Staré Hory
Strelníky Riečka
Harmanec voľno
Baláže Malachov
Lučatín Králiky
Dúbravica Ľubietová
Hronsek Mičiná
29. kolo – PONDELOK 1. mája 2017 o 16,30
Riečka Tajov
Malachov Staré Hory
voľno Králiky
Horné Pršany Hiadeľ
Strelníky Dúbravica
Hronsek Lučatín
Harmanec Baláže
Mičiná Ľubietová
22. kolo – SOBOTA 6. mája 2017 o 16,30
Tajov Dúbravica
Staré Hory Hiadeľ
Ľubietová Lučatín
Králiky Baláže
Malachov Harmanec
voľno Hronsek
Riečka Horné Pršany
Mičiná Strelníky
30. kolo – PONDELOK 8. mája 2017 o 16,30
Tajov Mičiná
Staré Hory Harmanec
Baláže Hronsek
Lučatín Strelníky
Dúbravica Horné Pršany
Hiadeľ Riečka
Ľubietová voľno
Králiky Malachov
23. kolo 14. mája 2017 o 16,30
Lučatín Tajov
Riečka Staré Hory
Strelníky voľno
Hronsek Malachov
Harmanec Králiky
Baláže Ľubietová
Dúbravica Hiadeľ
Horné Pršany Mičiná
24. kolo 21. mája 2017 o 17,00
Tajov Baláže ########
Staré Hory Dúbravica
Hiadeľ Lučatín
Ľubietová Harmanec
Králiky Hronsek
Malachov Strelníky
voľno Horné Pršany
Mičiná Riečka
25. kolo 28. mája 2017 o 17,00
Harmanec Tajov
Riečka voľno
Horné Pršany Malachov
Strelníky Králiky
Hronsek Ľubietová
Baláže Hiadeľ
Lučatín Dúbravica
Mičiná Staré Hory
26. kolo 4. júna 2017 o 17,00
Tajov Hronsek
Staré Hory Lučatín
Dúbravica Baláže
Hiadeľ Harmanec
Ľubietová Strelníky
Králiky Horné Pršany
Malachov Riečka
Mičiná voľno
27. kolo – SOBOTA 10. júna 2017 o 17,00
Strelníky Tajov
voľno Staré Hory
Riečka Králiky
Horné Pršany Ľubietová
Hronsek Hiadeľ
Harmanec Dúbravica
Baláže Lučatín
Mičiná Malachov
28. kolo 17. júna 2017 o 17,30
Tajov Horné Pršany
Staré Hory Baláže
Lučatín Harmanec
Dúbravica Hronsek
Hiadeľ Strelníky
Ľubietová Riečka
Malachov voľno
Králiky Mičiná

Vyžrebovanie II. triedy dospelých skupiny A – jesenná časť súťažného ročníka 2016/2017:

1. kolo 7. augusta 2016 o 16,30 hodine:

Králiky – Staré Hory (6.8.), Ľubietová – Malachov, Tajov – voľno, Lučatín – Horné Pršany, Dúbravica – Riečka, Baláže – Strelníky (NE 10,30), Harmanec – Hronsek, Hiadeľ – Mičiná.

2. kolo 14. augusta 2016 o 16,30 :

Staré Hory – Hronsek, Strelníky – Harmanec (13.8.), Riečka – Lučatín, voľno – Hiadeľ, Horné Pršany – Baláže, Malachov – Tajov, Králiky – Ľubietová, Mičiná – Dúbravica (piatok 12.8. o 17,00).

3. kolo 21. augusta 2016 o 16,00 :

Ľubietová – Staré Hory, Tajov – Králiky, Hiadeľ – Malachov (20.8.), Dúbravica – voľno, Baláže – Riečka (NE 10,30), Harmanec – Horné Pršany, Hronsek – Strelníky, Lučatín – Mičiná.

4. kolo 28. augusta 2016 o 16,00:

Staré Hory  – Strelníky, Riečka – Harmanec, voľno – Lučatín, Horné Pršany – Hronsek, Malachov – Dúbravica, Králiky – Hiadeľ, Ľubietová – Tajov (27.8.), Mičiná – Baláže (27.8.).

14. kolo 1. septembra 2016 (štvrtok) o 16,00:

Staré Hory  – Malachov, Baláže – Harmanec (10,30), Tajov – Riečka, Lučatín – Hronsek, Dúbravica – Strelníky, Hiadeľ – Horné Pršany, Králiky – voľno, Ľubietová – Mičiná.

5. kolo 4. septembra 2016 o 15,30 :

Tajov – Staré Hory, Hiadeľ – Ľubietová, Dúbravica – Králiky (3.9.), Baláže – voľno, Lučatín – Malachov, Hronsek – Riečka (3.9.), Strelníky – Horné Pršany, Harmanec  Mičiná.

6. kolo 11. septembra 2016 o 15,30 :

Staré Hory – Horné Pršany (10.9.), Riečka – Strelníky, voľno – Harmanec, Malachov –Baláže (10.9.), Králiky – Lučatín, Ľubietová – Dúbravica, Tajov – Hiadeľ, Mičiná – Hronsek.

15. kolo 15. septembra 2016 (štvrtok) o 15,00 :

Harmanec – Staré Hory, voľno – Ľubietová, Malachov – Králiky, Hronsek – Baláže, Horné Pršany – Dúbravica, Riečka – Hiadeľ, Strelníky – Lučatín, Mičiná – Tajov.

7. kolo 18. septembra 2016 o 15,00 :

Hiadeľ – Staré Hory, Dúbravica –Tajov, Lučatín – Ľubietová (17.9.), Baláže – Králiky (NE 10,30), Horné Pršany – Riečka, Harmanec – Malachov, Hronsek – voľno, Strelníky – Mičiná.

8. kolo 25. septembra 2016 o 15,00 :

Staré Hory – Riečka, Malachov – Hronsek, voľno –Strelníky, Králiky – Harmanec, Ľubietová – Baláže, Tajov – Lučatín (24.9.), Hiadeľ – Dúbravica (24.9.), Mičiná – Horné Pršany.

9. kolo 2. októbra 2016 o 14,30 :

Dúbravica – Staré Hory, Baláže – Tajov (NE 10,30), Lučatín – Hiadeľ, Harmanec – Ľubietová, Strelníky – Malachov (1.10.), Hronsek – Králiky, Horné Pršany – voľno, Riečka – Mičiná.

10. kolo 9. októbra 2016 o 14,30 :

voľno – Riečka, Malachov – Horné Pršany, Hiadeľ – Baláže, Ľubietová – Hronsek (8.10.), Králiky – Strelníky, Tajov – Harmanec, Dúbravica – Lučatín, Staré Hory – Mičiná (8.10.).

11. kolo 16. októbra 2016 o 14,00 :

Baláže – Dúbravica (NE 10,30), Lučatín – Staré Hory, Horné Pršany – Králiky, Strelníky – Ľubietová, Riečka – Malachov, Harmanec – Hiadeľ (15.10.), Hronsek – Tajov, voľno – Mičiná.

12. kolo 23. októbra 2016 o 14,00 :

Lučatín – Baláže, Hiadeľ – Hronsek, Ľubietová – Horné Pršany (22.10.), Králiky – Riečka, Tajov – Strelníky, Dúbravica – Harmanec, Staré Hory – voľno, Malachov – Mičiná (22.10.).

13. kolo 30. októbra 2016 o 14,00 :

Harmanec – Lučatín, Baláže – Staré Hory (NE 10,30), Strelníky  – Hiadeľ, Horné Pršany – Tajov (29.10.), Hronsek – Dúbravica, Riečka – Ľubietová, voľno – Malachov, Mičiná – Králiky.

 

 

Konečná  tabuľka a zápasy sezóna 2015/16

#
Meno tímu
Zápasy
Výhry
Remízy
Prehry
Skóre
Body
1 FK Podkonice 26 21 1 4 103:29 64
2 TJ Partizán Hiadeľ 26 16 4 6 81:47 52
3 OZ Králická Tiesňava 26 16 2 8 102:67 50
4 ŠK Zornička Riečka 26 14 5 7 86:61 47
5 TJ Slovan Tajov 26 13 4 9 99:68 43
6 TJ Družstevník Dúbravica 26 13 4 9 98:73 43
7 TJ Slovan Malachov 26 12 5 9 73:60 41
8 ŠK Selce B-Baláže 26 12 4 10 83:71 40
9 TJ Družstevník Mičiná 26 10 4 12 65:68 34
10 TJ Tatran Harmanec 26 9 4 13 55:60 31
11 TJ Iskra Horné Pršany 26 8 3 15 55:105 27
12 FK Baník Ľubietová 26 8 1 17 56:103 25
13 TJ Hronsek 26 2 6 18 36:123 12
14 ŠK Sokol FO Staré Hory 26 2 5 19 39:96 11

Posledné zápasy

Ukázať

Kolo
Dátum
Čas
Domáci
Hostia
Skóre
22.Kolo 21.05.2016 17:00 TJ Slovan Tajov TJ Hronsek 6 – 0
20.Kolo 08.05.2016 16:30 TJ Slovan Tajov TJ Družstevník Mičiná 5 – 0
19.Kolo 01.05.2016 16:30 FK Baník Ľubietová TJ Slovan Tajov 6 – 1
18.Kolo 24.04.2016 16:00 TJ Slovan Tajov ŠK Sokol FO Staré Hory 1 – 1
17.Kolo 17.04.2016 16:00 TJ Družstevník Dúbravica TJ Slovan Tajov 0 – 3
16.Kolo 10.04.2016 15:30 TJ Slovan Malachov TJ Slovan Tajov 6 – 3
15.Kolo 03.04.2016 15:30 TJ Slovan Tajov OZ Králická Tiesňava 4 – 0

 

 

14.Kolo 27.03.2016 15:00 TJ Partizán Hiadeľ TJ Slovan Tajov 2 – 2
12.Kolo 31.10.2015 10:30 TJ Slovan Tajov TJ Iskra Horné Pršany 10 – 2
13.Kolo 25.10.2015 14:00 ŠK Zornička Riečka TJ Slovan Tajov 5 – 2
11.Kolo 10.10.2015 14:30 FK Podkonice TJ Slovan Tajov 3 – 2
10.Kolo 04.10.2015 14:30 TJ Slovan Tajov TJ Tatran Harmanec 10 – 1
9.Kolo 27.09.2015 15:00 TJ Hronsek TJ Slovan Tajov 1 – 8
8.Kolo 19.09.2015 15:00 TJ Slovan Tajov ŠK Selce B-Baláže 4 – 1
#
Meno tímu
Zápasy
Výhry
Remízy
Prehry
Skóre
Body
1 FK Podkonice 14 12 1 1 59:13 37
2 TJ Partizán Hiadeľ 14 8 4 2 42:26 28
3 TJ Slovan Tajov 14 8 3 3 69:33 27
4 OZ Králická Tiesňava 13 8 1 4 57:32 25
5 TJ Družstevník Mičiná 14 6 4 4 43:28 22
6 ŠK Zornička Riečka 14 6 4 4 47:39 22
7 TJ Družstevník Dúbravica 14 6 3 5 56:45 21
8 ŠK Selce B-Baláže 14 6 2 6 43:42 20
9 TJ Iskra Horné Pršany 14 5 3 6 36:60 18
10 TJ Slovan Malachov 13 4 3 6 33:36 15
11 TJ Tatran Harmanec 14 4 3 7 30:38 15
12 TJ Hronsek 14 2 5 7 25:62 11
13 FK Baník Ľubietová 14 2 0 12 23:73 6
14 ŠK Sokol FO Staré Hory 14 0 4 10 16:52 4

Tajov- Hiadel: 3:3

Králiky  – Tajov: 6:0

Tajov – Malachov: 7:1

Tajov – Dúbravica : 7:2

II.TRIEDA SKUPINA „A“

#
Meno tímu
Zápasy
Výhry
Remízy
Prehry
Skóre
Body
1 ŠK Zornička Riečka 4 3 1 0 19:8 10
2 TJ Partizán Hiadeľ 4 3 1 0 16:6 10
3 OZ Králická Tiesňava 4 3 0 1 22:8 9
4 FK Podkonice 3 2 1 0 13:3 7
5 TJ Slovan Tajov 4 2 1 1 17:12 7
6 TJ Družstevník Mičiná 4 2 1 1 13:8 7
7 TJ Tatran Harmanec 4 1 2 1 14:8 5
8 TJ Slovan Malachov 4 1 2 1 10:11 5
9 TJ Hronsek 4 1 2 1 9:12 5
10 TJ Iskra Horné Pršany 3 1 0 2 4:10 3
11 ŠK Selce B-Baláže 3 1 0 2 5:14 3
12 TJ Družstevník Dúbravica 4 0 1 3 8:19 1
13 FK Baník Ľubietová 3 0 0 3 3:18 0
14 ŠK Sokol FO Staré Hory 4 0 0 4 4:20 0

Posledné zápasy

Ukázať
Kolo
Dátum
Čas
Domáci
Hostia
Skóre
2.Kolo 09.08.2015 16:30 OZ Králická Tiesňava TJ Slovan Tajov 6 – 0
1.Kolo 02.08.2015 16:30 TJ Slovan Tajov TJ Partizán Hiadeľ 3 – 3

Najbližšie zápasy

Ukázať
Kolo
Dátum
Čas
Domáci
Hostia
3.Kolo 16.08.2015 16:00 TJ Slovan Tajov TJ Slovan Malachov
4.Kolo 23.08.2015 16:00 TJ Slovan Tajov TJ Družstevník Dúbravica
5.Kolo 30.08.2015 16:00 ŠK Sokol FO Staré Hory TJ Slovan Tajov
6.Kolo 06.09.2015 15:30 TJ Slovan Tajov FK Baník Ľubietová
7.Kolo 13.09.2015 15:30 TJ Družstevník Mičiná TJ Slovan Tajov
8.Kolo 20.09.2015 15:00 TJ Slovan Tajov ŠK Selce B-Baláže
9.Kolo 27.09.2015 15:00 TJ Hronsek TJ Slovan Tajo


Tabuľka po 21.kole 2014/1025

1 OZKT-ŠK Králiky 21 18 2 1 116:22 56
2 Slovan Tajov 21 16 1 4 85:31 49
3 Iskra Horné Pršany 22 14 0 8 70:52 42
4 FK Šalková „B“ 21 12 3 6 61:47 39
5 Tatran Harmanec 22 12 3 7 63:51 39
6 TJ Baláže 21 12 1 8 74:67 37
7 ŠK Zornička Riečka 23 9 7 7 60:52 34
8 Družstevník Dúbravica 23 10 2 11 77:72 32
9 Slovan Malachov 22 8 4 10 52:60 28
10 ŠK Sokol Staré Hory 21 7 5 9 36:56 26
11 Družstevník Mičiná 22 6 4 12 33:53 22
12 TJ Hronsek 22 5 6 11 35:60 21
13 ŠKM Savon Banská Bystrica 21 5 1 15 33:70 16
14 Partizán Hiadeľ 22 4 2 16 35:66 14
15 Baník Ľubietová 22 3 3 16 27:98 12

Posledné zápasy

Ukázať
Kolo
Dátum
Čas
Domáci
Hostia
Skóre
23.Kolo 10.05.2015 16:30 Družstevník Dúbravica Slovan Tajov 3 – 7
30.Kolo 08.05.2015 16:30 Baník Ľubietová Slovan Tajov 3 – 0
21.Kolo 26.04.2015 16:00 Slovan Malachov Slovan Tajov 5 – 2
20.Kolo 19.04.2015 16:00 Slovan Tajov ŠKM Savon Banská Bystrica 5 – 0
19.Kolo 12.04.2015 17:00 FK Šalková „B“ Slovan Tajov 2 – 0
17.Kolo 29.03.2015 15:00 Družstevník Mičiná Slovan Tajov 0 – 5
16.Kolo 22.03.2015 15:00 Slovan Tajov ŠK Zornička Riečka 4 – 1

 

Kalendár II.triedy ročníka 2014/15

#
Meno tímu
Zápasy
Výhry
Remízy
Prehry
Skóre
Body
1 OZKT-ŠK Králiky 2 2 0 0 18:1 6
2 Slovan Tajov 2 2 0 0 15:4 6
3 FK Šalková „B“ 2 1 1 0 6:4 4
4 Partizán Hiadeľ 2 1 1 0 4:2 4
5 Slovan Malachov 1 1 0 0 3:1 3
6 Tatran Harmanec 2 1 0 1 5:4 3
7 Družstevník Mičiná 2 1 0 1 6:7 3
8 ŠK Selce „B“ – Baláže 2 1 0 1 6:7 3
9 Družstevník Dúbravica 2 1 0 1 4:5 3
10 ŠK Sokol Staré Hory 2 0 2 0 3:3 2
11 ŠK Zornička Riečka 2 0 1 1 2:10 1
12 Baník Ľubietová 2 0 1 1 2:14 1
13 ŠKM Savon Banská Bystrica 2 0 0 2 3:6 0
14 Iskra Horné Pršany 2 0 0 2 6:10 0
15 TJ Hronsek 1 0 0 1 1:6 0

Posledné zápasy

Ukázať
Kolo
Dátum
Čas
Domáci
Hostia
Skóre
2.Kolo 10.08.2014 16:30 Družstevník Dúbravica Slovan Malachov 1 – 3
2.Kolo 10.08.2014 16:30 Partizán Hiadeľ ŠKM Savon Banská Bystrica 3 – 1
2.Kolo 10.08.2014 16:30 Iskra Horné Pršany FK Šalková „B“ 3 – 5
2.Kolo 10.08.2014 16:30 Tatran Harmanec ŠK Selce „B“ – Baláže 4 – 1
2.Kolo 10.08.2014 16:30 Slovan Tajov Družstevník Mičiná 6 – 3
2.Kolo 10.08.2014 16:30 ŠK Sokol Staré Hory ŠK Zornička Riečka 1 – 1
2.Kolo 10.08.2014 16:30 OZKT-ŠK Králiky Baník Ľubietová 12 – 0

Najbližšie zápasy

Ukázať
Kolo
Dátum
Čas
Domáci
Hostia
3.Kolo 15.08.2014 17:30 ŠK Selce „B“ – Baláže Slovan Tajov
3.Kolo 16.08.2014 16:00 FK Šalková „B“ Tatran Harmanec
3.Kolo 17.08.2014 10:30 ŠKM Savon Banská Bystrica Iskra Horné Pršany
3.Kolo 17.08.2014 16:00 Baník Ľubietová TJ Hronsek
3.Kolo 17.08.2014 16:00 ŠK Zornička Riečka OZKT-ŠK Králiky
3.Kolo 17.08.2014 16:00 Družstevník Mičiná ŠK Sokol Staré Hory
3.Kolo 17.08.2014 16:00 Slovan Malachov Partizán Hiadeľ

Rozlosovanie súťaže 2014-2015

jeseň jar
1. kolo 3. augusta 2014 o 16,30 16. kolo 22. marca 2015 o 15,00
Riečka – Tajov Tajov – Riečka
2. kolo 10. augusta 2014 o 16,30 17. kolo 29. marca 2015 o 15,00
Tajov – Mičiná Mičiná- Tajov
3. kolo 17. augusta 2014 o 10,30 18. kolo 5. apríla 2015 o 15,30
Selce B-Baláže – Tajov Tajov – Selce B-Baláže
4. kolo 24. augusta 2014 o 16,00 19. kolo 11. apríla 2015 o 15,30
Tajov – Šálková B Šálková B – Tajov/sobota/
5. kolo 31. augusta 2014 o 10,30 20. kolo 19. apríla 2015 o 16,00
ŠKM Savon BB – Tajov / v Sásovej/ Tajov – ŠKM Savon BB
6. kolo 7. septembra 2014 o 15,30 21. kolo 26. apríla 2015 o 16,00
Tajov – Malachov Malachov – Tajov
7. kolo 14. septembra 2014 o 15,30 22. kolo 3. máj 2015 o 16,30
Tajov – voľno Tajov – voľno
8. kolo 21. septembra 2014 o 15,00 23. kolo 10. mája 2015 o 16,30
Tajov – Dúbravica Dúbravica – Tajov
9. kolo 28. septembra 2014 o 15,00 24. kolo 17. mája 2015 o 17,00
Hiadeľ – Tajov Tajov – Hiadeľ
10. kolo 5. októbra 2014 o 14,30 25. kolo 24. mája 2015 o 17,00
Tajov – Horné Pršany Horné Pršany – Tajov
11. kolo 12. októbra 2014 o 14,30 26. kolo 31. mája 2015 o 17,00
Harmanec – Tajov Tajov – Harmanec
12. kolo 19. októbra 2014 o 14,00 hod. 27. kolo 7. júna 2015 o 17,00
Hronsek – Tajov Tajov – Hronsek
13. kolo 26. októbra 2014 o 14,00 28. kolo 14. júna 2015 o 17,00
Tajov – Staré Hory Staré Hory – Tajov
14. kolo 29. augusta 2014 16,00 29. kolo 1. mája 2015 o 16,30
Králiky – Tajov Tajov – Králiky
15. kolo 17. septembra 2014 o 16,30 30. kolo 8. mája 2015 o 16,30
Tajov – Ľubietová Ľubietová – Tajov

I.kolo

1.Kolo 02.08.2014 16:30 FK Šalková „B“ Partizán Hiadeľ
1.Kolo 03.08.2014 10:30 ŠK Selce „B“ – Baláže Iskra Horné Pršany
1.Kolo 03.08.2014 10:30 ŠKM Savon Banská Bystrica Družstevník Dúbravica
1.Kolo 03.08.2014 16:30 OZKT-ŠK Králiky TJ Hronsek
1.Kolo 03.08.2014 16:30 Baník Ľubietová ŠK Sokol Staré Hory
1.Kolo 03.08.2014 16:30 ŠK Zornička Riečka Slovan Tajov
1.Kolo 03.08.2014 16:30 Družstevník Mičiná Tatran Harmanec

KALENDÁR
 futbalových stretnutí II.triedy, skupiny A

Jar 2013/2014

II.Trieda sk.A

#
Meno tímu
Zápasy
Výhry
Remízy
Prehry
Skóre
Body
1 Slovan Tajov 24 20 2 2 130:42 62
2 ŠK Zornička Riečka 24 12 4 8 75:67 40
3 Tatran Harmanec 24 10 4 10 47:84 34
4 OZKT-ŠK Králiky 24 9 4 11 80:58 31
5 Slovan Malachov 24 8 6 10 54:77 30
6 TJ Hronsek 24 7 3 14 54:77 24
7 Iskra Horné Pršany 24 5 3 16 38:73 18

Posledné zápasy

Ukázať
Kolo
Dátum
Čas
Domáci
Hostia
Skóre
28.Kolo 21.06.2014 11:00 Slovan Tajov OZKT-ŠK Králiky 3 – 10
27.Kolo 15.06.2014 17:00 Tatran Harmanec Slovan Malachov 3 – 1
27.Kolo 14.06.2014 17:00 Iskra Horné Pršany OZKT-ŠK Králiky 3 – 2
27.Kolo 14.06.2014 11:00 TJ Hronsek Slovan Tajov 2 – 7
26.Kolo 08.06.2014 17:00 ŠK Zornička Riečka Tatran Harmanec 6 – 1
26.Kolo 08.06.2014 17:00 Slovan Malachov OZKT-ŠK Králiky 4 – 2
26.Kolo 08.06.2014 17:00 Iskra Horné Pršany Slovan Tajov 1 – 6
25.Kolo 01.06.2014 17:00 Iskra Horné Pršany TJ Hronsek 2 – 2
25.Kolo 01.06.2014 17:00 Slovan Tajov Slovan Malachov 13 – 1
25.Kolo 01.06.2014 17:00 OZKT-ŠK Králiky ŠK Zornička Riečka 1 – 4
24.Kolo 25.05.2014 17:00 Tatran Harmanec TJ Hronsek 4 – 2
24.Kolo 25.05.2014 17:00 ŠK Zornička Riečka Slovan Tajov 3 – 8
24.Kolo 25.05.2014 17:00 Iskra Horné Pršany Slovan Malachov 1 – 1
23.Kolo 18.05.2014 17:00 TJ Hronsek Slovan Malachov 7 – 0
23.Kolo 18.05.2014 17:00 Iskra Horné Pršany ŠK Zornička Riečka 5 – 2
23.Kolo 18.05.2014 17:00 OZKT-ŠK Králiky Tatran Harmanec 5 – 0
22.Kolo 11.05.2014 16:30 OZKT-ŠK Králiky TJ Hronsek 9 – 3
22.Kolo 11.05.2014 16:30 Tatran Harmanec Slovan Tajov 1 – 6
22.Kolo 11.05.2014 16:30 ŠK Zornička Riečka Slovan Malachov 1 – 0
28.Kolo 08.05.2014 16:30 ŠK Zornička Riečka TJ Hronsek 5 – 2
28.Kolo 08.05.2014 10:00 Iskra Horné Pršany Tatran Harmanec 1 – 2

 

 

    ročník 2013/2014- jeseň

1. kolo – 04. 08. 2013 o 16:30 hod.
OZKT-ŠK Králiky : TJ Hronsek
3: 1
Tatran Harmanec : Slovan Tajov
0:6
ŠK Zornička Riečka : Slovan Malachov
3:3
2. kolo – 11. 08. 2013 o 16:30 hod.
TJ Hronsek : Slovan Malachov
2:0
Iskra Horné Pršany : ŠK Zornička Riečka
3:2
OZKT-ŠK Králiky : Tatran Harmanec
9:0

1 OZKT-ŠK Králiky 2 2 0 0 12 : 1 6
2 Slovan Tajov 1 1 0 0 6 : 0 3
3 Iskra Horné Pršany 1 1 0 0 3 : 2 3
4 TJ Hronsek 2 1 0 1 3 : 3 3
5 ŠK Zornička Riečka 2 0 1 1 5 : 6 1
6 Slovan Malachov 2 0 1 1 3 : 5 1
7 Tatran Harmanec 2 0 0 2 0 : 15 0
3. kolo – 18. 08. 2013 o 16:00 hod.
Tatran Harmanec : TJ Hronsek
1:1
ŠK Zornička Riečka : Slovan Tajov
3:6
Slovan Malachov : Iskra Horné Pršany
4:2

1 OZKT-ŠK Králiky 2 2 0 0 12 : 1 6
2 Slovan Tajov 2 2 0 0 12 : 3 6
3 Slovan Malachov 3 1 1 1 7 : 7 4
4 TJ Hronsek 3 1 1 1 4 : 4 4
5 Iskra Horné Pršany 2 1 0 1 5 : 6 3
6 ŠK Zornička Riečka 3 0 1 2 8 : 12 1
7 Tatran Harmanec 3 0 1 2 1 : 16 1
4. kolo – 25. 08. 2013 o 16:00 hod.
TJ Hronsek : Iskra Horné Pršany
7:2
Slovan Tajov : Slovan Malachov
1:1
OZKT-ŠK Králiky : ŠK Zornička Riečka
4:2

1 OZKT-ŠK Králiky 3 3 0 0 16 : 3 9
2 Slovan Tajov 3 2 1 0 13 : 4 7
3 TJ Hronsek 4 2 1 1 11 : 6 7
4 Slovan Malachov 4 1 2 1 8 : 8 5
5 Iskra Horné Pršany 3 1 0 2 7 : 13 3
6 ŠK Zornička Riečka 4 0 1 3 10 : 16 1
7 Tatran Harmanec 3 0 1 2 1 : 16 1
predohrávka 14. kolo – 29. 08. 2013 o 16:00 hod.
TJ Hronsek : ŠK Zornička Riečka
5:1
Tatran Harmanec : Iskra Horné Pršany
2:1
OZKT-ŠK Králiky : Slovan Tajov
1:2
1 Slovan Tajov 4 3 1 0 15 : 5 10 10
2 TJ Hronsek 5 3 1 1 16 : 7 10 9
3 OZKT-ŠK Králiky 4 3 0 1 17 : 5 9 12
4 Slovan Malachov 4 1 2 1 8 : 8 5 0
5 Tatran Harmanec 4 1 1 2 3 : 17 4 -14
6 Iskra Horné Pršany 4 1 0 3 8 : 15 3 -7
7 ŠK Zornička Riečka 5 0 1 4 11 : 21 1 -10

 

5. kolo – 01. 09. 2013 o 15:30 hod.

ŠK Zornička Riečka : Tatran Harmanec
7:2
Slovan Malachov : OZKT-ŠK Králiky
3:4
Iskra Horné Pršany : Slovan Tajov
2:3

1 Slovan Tajov 5 4 1 0 18 : 7 13
2 OZKT-ŠK Králiky 5 4 0 1 21 : 8 12
3 TJ Hronsek 5 3 1 1 16 : 7 10
4 Slovan Malachov 5 1 2 2 11 : 12 5
5 ŠK Zornička Riečka 6 1 1 4 18 : 23 4
6 Tatran Harmanec 5 1 1 3 5 : 24 4
7 Iskra Horné Pršany 5 1 0 4 10 : 18 3
6. kolo – 08. 09. 2013 o 15:30 hod.
TJ Hronsek : Slovan Tajov
2:5
OZKT-ŠK Králiky : Iskra Horné Pršany
2:2
Tatran Harmanec : Slovan Malachov
5:5
7. kolo – 15. 09. 2013 o 15:30 hod.
ŠK Zornička Riečka : TJ Hronsek
3:1
Iskra Horné Pršany : Tatran Harmanec
1:2
Slovan Tajov : OZKT-ŠK Králiky
5:2

1 Slovan Tajov 7 6 1 0 28 : 11 19
2 OZKT-ŠK Králiky 7 4 1 2 25 : 15 13
3 TJ Hronsek 7 3 1 3 19 : 15 10
4 Tatran Harmanec 7 2 2 3 12 : 30 8
5 ŠK Zornička Riečka 7 2 1 4 21 : 24 7
6 Slovan Malachov 6 1 3 2 16 : 17 6
7 Iskra Horné Pršany 7 1 1 5 13 : 22 4
8. kolo – 22. 09. 2013 o 15:00 hod.
TJ Hronsek : OZKT-ŠK Králiky
2:0
Slovan Tajov : Tatran Harmanec
5:1
Slovan Malachov : ŠK Zornička Riečka
0:4

1 Slovan Tajov 8 7 1 0 33 : 12 22
2 OZKT-ŠK Králiky 8 4 1 3 25 : 17 13
3 TJ Hronsek 8 4 1 3 21 : 15 13
4 ŠK Zornička Riečka 8 3 1 4 25 : 24 10
5 Tatran Harmanec 8 2 2 4 13 : 35 8
6 Slovan Malachov 7 1 3 3 16 : 21 6
7 Iskra Horné Pršany 7 1 1 5 13 : 22 4
9. kolo – 29. 09. 2013 o 15:00 hod.
Slovan Malachov : TJ Hronsek
5:1
ŠK Zornička Riečka : Iskra Horné Pršany
2:0
Tatran Harmanec : OZKT-ŠK Králiky
4:3
10. kolo – 06. 10. 2013 o 14:30 hod.
TJ Hronsek : Tatran Harmanec
0:1
Slovan Tajov : ŠK Zornička Riečka
1:3
Iskra Horné Pršany : Slovan Malachov
2:1

1 Slovan Tajov 9 7 1 1 34 : 15 22
2 ŠK Zornička Riečka 10 5 1 4 30 : 25 16
3 Tatran Harmanec 10 4 2 4 18 : 38 14
4 OZKT-ŠK Králiky 9 4 1 4 28 : 21 13
5 TJ Hronsek 10 4 1 5 22 : 21 13
6 Slovan Malachov 9 3 3 3 23 : 23 12
7 Iskra Horné Pršany 9 1 1 7 14 : 26 4
11. kolo – 13. 10. 2013 o 14:30 hod.
Iskra Horné Pršany : TJ Hronsek
2:3
Slovan Malachov : Slovan Tajov
1:7
ŠK Zornička Riečka : OZKT-ŠK Králiky
2:2

1 Slovan Tajov 10 8 1 1 41 : 16 25
2 ŠK Zornička Riečka 11 5 2 4 32 : 27 17
3 OZKT-ŠK Králiky 10 4 2 4 30 : 23 14
4 Tatran Harmanec 10 4 2 4 18 : 38 14
5 TJ Hronsek 11 4 1 6 24 : 24 13
6 Slovan Malachov 10 3 3 4 24 : 30 12
7 Iskra Horné Pršany 10 2 1 7 17 : 28 7
12. kolo – 20. 10. 2013 o 14:00 hod.
Tatran Harmanec : ŠK Zornička Riečka
3:3
OZKT-ŠK Králiky : Slovan Malachov
1:3
Slovan Tajov : Iskra Horné Pršany
9:1

1 Slovan Tajov 11 9 1 1 50 : 17 28
2 ŠK Zornička Riečka 12 5 3 4 35 : 30 18
3 Slovan Malachov 11 4 3 4 27 : 31 15
4 Tatran Harmanec 11 4 3 4 21 : 41 15
5 OZKT-ŠK Králiky 11 4 2 5 31 : 26 14
6 TJ Hronsek 11 4 1 6 24 : 24 13
7 Iskra Horné Pršany 11 2 1 8 18 : 37 7
13. kolo – 27. 10. 2013 o 14:00 hod. preložené na sobotu 26.10.2013
Slovan Tajov : TJ Hronsek
12:1
OZKT-ŠK Králiky : Iskra Horné Pršany
6:0
Slovan Malachov : Tatran Harmanec
2:4

1 Slovan Tajov 12 10 1 1 62 : 18 31
2 ŠK Zornička Riečka 12 5 3 4 35 : 30 18
3 Tatran Harmanec 12 5 3 4 25 : 43 18
4 OZKT-ŠK Králiky 12 5 2 5 37 : 26 17
5 Slovan Malachov 12 4 3 5 29 : 35 15
6 TJ Hronsek 12 4 1 7 25 : 36 13
7 Iskra Horné Pršany 12 2 1 9 18 : 43 7
14. kolo – 29. 08. 2013 o 16:00 hod. – bolo predohrané 29.08.2013
TJ Hronsek : ŠK Zornička Riečka
– : –
Tatran Harmanec : Iskra Horné Pršany
– : –
OZKT-ŠK Králiky : Slovan Tajov
– : –

 

 

 

 

 

KALENDÁR
 futbalových stretnutí II.triedy, skupiny A

    ročník 2012/2013- jar

Vyžrebovanie jesennej časti 2. triedy skupiny A dospelých:

    futbalových stretnutí II.triedy, skupiny A

24.marca 2013 o 15:00 hod – H. Pršany- Tajov –odložený pre nepraznivé podmienky na deň

01.mája 2013 o o 16:30 hod.

31.marca 2013 o 15:00 hod – Tajov – Hiadeľ – odložený pre nepraznivé podmienky na deň

08.05.2013 o 16:30 hod.

07.apríla 2013 o 15:30 hod – Riečka  – Tajov – odložený pre nepraznivé podmienky na deň

23.06.2013 o 17:00 hod.

14.apríla 2013 o 15:30 hod  – Tajov – Strelníky- odložený pre nepraznivé podmienky na deň

15. 05. 2013 (streda) o 17,00 hod.

21.apríla 2013 o 16:00 hod – Hronsek  – Tajov  0:2

Slovan Tajov   14   9   1   4   34   :   20   28

 

 

28.apríla 2013 o 16:00 hod – Nemecká  – Tajov 4:0

Slovan Tajov   15   9   1   5   34   :   24   28

 

 

dohrávka 01.05.2013 Horné Pršany – Tajov: 2:2

Slovan Tajov   16   9   2   5   36   :   26   29

 

05.mája 2013 o 16:30 hod – Tajov- Malachov 1:1

Slovan Tajov   17   9   3   5   37   :   27   30

 

dohrávka 08.05.2013 o 16:30 – Tajov – Hiadeľ 3:0

4:Slovan Tajov   18   10   3   5   40   :   27   33

 

 

12.mája 2013 o 16:30 hod – Králiky – Tajov 6:2

4.Slovan Tajov   19   10   3   6   42   :   33   33

 

dohrávka:14.apríla 2013 o 15:30 hod  – Tajov – Strelníky 3:1

4.Slovan Tajov   20   11   3   6   45   :   34   36

 

19.mája 2013 o 17:00 hod. – Tajov- Šálková  B 1:0

4.Slovan Tajov   21   12   3   6   46   :   34   39

 

26.mája 2013 o 17.00 hod. – Dúbravica- Tajov 1:8

3.Slovan Tajov   22   13   3   6   54   :   35   42

 

02.júna 2013 o 17.00 hod – Tajov- Ľubietová 5:1

3.Slovan Tajov   23   14   3   6   59   :   36   45

 

09.júna 2013 o 10.30 hod. – Brusno B – Tajov 2:1

4.Slovan Tajov   24   14   3   7   60   :   38   45

 

16.júna 2013 o 17.00 hod. – Tajov – Mičiná 5:2

4.Slovan Tajov   25   15   3   7   65   :   40   48

 

23.júna 2013 o 17:00 hod.-dohrávka Riečka –  Tajov 1:1

Konečná tabuľka ročníka 2012 / 2013

P.č. Názov Počet stretnutí Výhry Remízy Prehry Skóre Body +/-
1 ŠK Králiky 26 19 4 3 104 : 42 61 62
2 Sokol Nemecká 26 18 4 4 82 : 35 58 47
3 FK 34 Brusno B 26 17 6 3 70 : 31 57 39
4
Slovan Tajov 26 15 4 7 66 : 41 49 25
5 Družstevník Strelníky 26 13 4 9 58 : 53 43 5
6 FK Šalková B 25 13 3 9 66 : 54 42 12
7 Iskra Horné Pršany 26 11 9 6 40 : 33 42 7
8 Zornička Riečka 26 12 4 10 58 : 53 40 5
9 TJ Hronsek 25 9 3 13 38 : 46 30 -8
10 Slovan Malachov 26 8 4 14 40 : 57 28 -17
11 Družstevník Mičiná 26 7 1 18 34 : 68 22 -34
12 Družstevník Dúbravica 26 6 3 17 43 : 73 21 -30
13 Sokol Hiadeľ 26 5 2 19 44 : 77 17 -33
14 Baník Ľubietová 26 1 3 22 22 : 102 6 -80

———————————————————————————————————————————————-

 

 

  ročník 2012/2013- jeseň

Vyžrebovanie jesennej časti 2. triedy skupiny A dospelých:

1.kolo 5. augusta 2012 o 16,30

Riečka – Hronsek, Strelníky – Hiadeľ, Tajov – Horné Pršany 1:1, Nemecká – Mičiná, Malachov – Brusno B, Králiky – Ľubietová, Šalková B – Dúbravica (SO)

2.kolo 12. augusta 2012 o 16,30

Hronsek – Dúbravica, Ľubietová – Šalková B, Brusno B – Králiky (10,30), Mičiná – Malachov, Horné Pršany – Nemecká, Hiadeľ – Tajov 0:5, Riečka – Strelníky

2. Slovan Tajov 2 1 1 0 6 : 1 4

3. kolo 19. augusta 2012 o 16,00

Strelníky – Hronsek, Tajov – Riečka 3:0, Nemecká – Hiadeľ, Malachov – Horné Pršany, Králiky – Mičiná 4:1, Šalková B – Brusno B (SO), Dúbravica – Ľubietová

2. Slovan Tajov 3 2 1 0 9 : 1 7

4. kolo 26. augusta 2012 o 16,00

Hronsek – Ľubietová, Brusno B – Dúbravica (10,30), Mičiná – Šalková B, Horné Pršany – Králiky, Hiadeľ – Malachov, Riečka – Nemecká, Strelníky – Tajov 4:1

5 Slovan Tajov 4   2   1  1     10   :   5     7

5. kolo 2. septembra 2012 o 15,30

Tajov – Hronsek 1:0, Nemecká – Strelníky, Malachov – Riečka, Králiky – Hiadeľ, Šalková B – Horné Pršany (SO), Dúbravica – Mičiná, Ľubietová – Brusno B

4 Slovan Tajov 5  3   1   1   11   :   5     10

6. kolo 9. septembra 2012 o 15,30

Hronsek – Brusno B, Mičiná – Ľubietová, Horné Pršany – Dúbravica, Hiadeľ – Šalková B, Riečka – Králiky, Strelníky – Malachov, Tajov – Nemecká 3:2

3   Slovan Tajov   6   4   1   1   14   :   7    13

7. kolo 16. septembra 2012 o 15,00

Nemecká – Hronsek, Malachov – Tajov 2:0, Králiky – Strelníky, Šalková B – Riečka (SO), Dúbravica – Hiadeľ, Ľubietová – Horné Pršany, Brusno B – Mičiná (10,30)

4   Slovan Tajov   7   4   1   2   14   :   9   13

8. kolo 23. septembra 2012 o 15,00

Hronsek – Mičiná, Horné Pršany – Brusno B, Hiadeľ – Ľubietová, Riečka – Dúbravica, Strelníky – Šalková B,Tajov – Králiky 1:5, Nemecká – Malachov

6 Slovan Tajov   8   4   1    3    15    :    14    13

9. kolo 30. septembra 2012 o 15,00

Malachov – Hronsek, Králiky – Nemecká, Šalková B – Tajov (sobota 29.09.2012 -odložené na sobotu 03.11.2012), Dúbravica – Strelníky, Ľubietová – Riečka, Brusno B – Hiadeľ (10,30), Mičiná – Horné Pršany

10. kolo 7. októbra 2012 o 14,30

Hronsek – Horné Pršany, Hiadeľ – Mičiná, Riečka – Brusno B, Strelníky – Ľubietová, Tajov – Dúbravica 4:1, Nemecká – Šalková B, Malachov – Králiky

6 Slovan Tajov   9   5   1    3    19    :    15       16

11. kolo 14. októbra 2012 o 14,30

Králiky – Hronsek, Šalková B – Malachov (SO), Dúbravica – Nemecká, Ľubietová – Tajov 1:6, Brusno B – Strelníky (10,30), Mičiná – Riečka, Horné Pršany – Hiadeľ

5 Slovan Tajov    10   6   1    3    25   :    16    19

12. kolo 21. októbra 2012 o 14,00

Hronsek – Hiadeľ, Riečka – Horné Pršany, Strelníky – Mičiná, Tajov – Brusno B 2:1, Nemecká – Ľubietová, Malachov – Dúbravica, Králiky – Šalková B

3 Slovan Tajov    10   7   1    3    27   :    17    22

13. kolo 28. októbra 2012 o 14,00

Šalková B – Hronsek (SO), Dúbravica – Králiky, Ľubietová – Malachov, Brusno B – Nemecká (10,30),

Mičiná – Tajov 0:3, Horné Pršany – Strelníky, Hiadeľ – Riečka

3 Slovan Tajov 12   8   1   3    30   :    17    25

 

Dohrávka  9.kola sa uskutočnila dňa 03.11.2012. Šalková B – Tajov 3:2

3 Slovan Tajov 13   8   1   4    32   :    20    25

poznámka: Po dohrávke zápasu Brusno B – Šálková B mužstvo Tajova kleslo na 4.miesto

 

Konečná tabuľka po jesennej časti ročníka 2012/13

1 ŠK Králiky 13 9 3 1 53 : 23 30
2 Sokol Nemecká 13 9 2 2 39 : 20 29
3 FK 34 Brusno B 13 8 3 2 31 : 17 27
4 Slovan Tajov 13 8 1 4 32 : 20 25
5 Družstevník Strelníky 13 7 2 4 34 : 26 23
6 Iskra Horné Pršany 13 6 4 3 24 : 17 22
7 Zornička Riečka 13 6 2 5 33 : 29 20
8 FK Šalková B 12 5 2 5 32 : 36 17
9 TJ Hronsek 12 5 1 6 21 : 26 16
10 Slovan Malachov 13 4 2 7 23 : 28 14
11 Družstevník Dúbravica 13 3 3 7 21 : 31 12
12 Družstevník Mičiná 13 3 1 9 21 : 36 10
13 Sokol Hiadeľ 13 2 1 10 22 : 41 7
14 Baník Ľubietová 13 0 3 10 8 : 44 3

—————————————————————————————————————————————–

KALENDÁR

    futbalových stretnutí II.triedy, skupiny A

    ročník 2011/2012 – jar

25.marca 2012 o 15,00 hod.         Hiadeľ – Tajov   2:2

13. apríla 2012 o 15,30 hod.          Tajov  – Riečka  1:3

8. apríla 2012 o 15,30 hod.       Hronsek – Tajov    2:4

15.apríla 2012  o 16,00 hod.          Mičiná – Tajov  2:0     4.  Tajov    18  10   3   5  42 : 28  33

22.apríla 2012 o 16,00 hod.       Tajov – Strelníky 4:2      4.  Tajov    19  11   3   5  46 : 30  36

29.apríla 2012 o 16,30 hod.     H. Pršany – Tajov  2:3      2.  Tajov    20  12  3   5  49 : 32  39

1.mája 2012 o 16,30 hod.          Jakub – Tajov    2:2         4.  Tajov    21  12  4   5  51 : 34  40

6.mája 2012 o 16,30 hod.          Tajov  – Nemecká  4:4    4. Tajov      22  12  5   5   55 : 38  41

8.mája 2012 o 17,00 hod.          Tajov  – voľno                 4. Tajov      22  12  5   5   55 : 38  41

13.mája 2012 o 16,30 hod.    Malachov  – Tajov   2:3      4. Tajov      23  13   5   5   58 : 40  44

20.mája 2012 o 17,00 hod.  Tajov – Šálková B  3:4        4. Tajov   24  13  5  6  61  :  44  44

26.mája 2012 o 17,00 hod.  Priechod B – Tajov 1:2         4. Tajov   25  14 5  6  63  :  45  47

3.júna 2012 o 17,00 hod.            Tajov – Králiky  1:2        4. Tajov  26  14  5  7  64  :  47  47

10.júna 2012 o 17,00 hod.   Dúbravica – Tajov 6:2         5. Tajov   27  14  5  8  66  :  53  47

17.júna 2012 o 17,00 hod.    Tajov – Ľubietová     2:2    6.  Tajov  28  14  6  8  68  :  55  48

 Konečné umiestnenie ročníka 2011/2012          6.   Tajov  28  14  6  8  68  :  55  48

 

Tajovský dorastenci- 8O.rokov min.storočia

minulosť Tajovského futbalu:

 

 

 

prítomnosť Tajovského  futbalu: