TJ Slovan Tajov

Tajov do toho!
Tajov do toho!

 

 

 

 

 

Rozlosovanie  súťaže futbalistov 2. A triedy v sezóne 2018/19

Kolo Futbalový oddiel Deň Hodina Futbalový oddiel
Rok 2018 – jesenná časť
1 TJ Slovan Tajov 05.08.2018 16,30 FK Šálková B
2 TJ Slovan Tajov 12.08.2018 16,30 FK Baník Ľubietová
3 TJ Tatran Harmanec 19.08.2018 16,00 TJ Slovan Tajov
4 TJ Slovan Tajov 26.08.2018 16,00 ŠK Sokol FO Staré Hory
5 TJ Partizán Hiadeľ 02.09.2018 15,30 TJ Slovan Tajov
6 TJ Slovan Tajov 09.09.2018 15,30 TJ Družstevník Dúbravica
7 TJ Hronsek 16.09.2018 15,00 TJ Slovan Tajov
8 TJ Slovan Tajov 23.09.2018 voľno
9 ŠK Zornička Riečka 30.09.2018 15,00 TJ Slovan Tajov
10 TJ Slovan Tajov 07.10.2018 14,30 TJ Družstevník Mičiná
11 ŠK Selce B 14.10.2018 10,30 TJ Slovan Tajov
12 TJ Slovan Tajov 21.10.2018 14,00 TJ Iskra Horné Pršany
13 TJ Slovan Malachov 28.10.2018 14,00 TJ Slovan Tajov
Rok 2019 – jarná časť
14 FK Šálková B 23.03.2019 15,00 TJ Slovan Tajov
15 FK Baník Ľubietová 31.03.2019 15,00 TJ Slovan Tajov
16 TJ Slovan Tajov 07.04.2019 15,30 TJ Tatran Harmanec
17 ŠK Sokol FO Staré Hory 14.04.2019 15,30 TJ Slovan Tajov
18 TJ Slovan Tajov 21.04.2019 16,00 TJ Partizán Hiadeľ
19 TJ Družstevník Dúbravica 28.04.2019 16,00 TJ Slovan Tajov
20 TJ Slovan Tajov 05.05.2019 16,30 TJ Hronsek
21 voľno 12.05.2019 TJ Slovan Tajov
22 TJ Slovan Tajov 19.05.2019 17,00 ŠK Zornička Riečka
23 TJ Družstevník Mičiná 26.05.2019 17,00 TJ Slovan Tajov
24 TJ Slovan Tajov 02.06.2019 17,00 ŠK Selce B
25 TJ Iskra Horné Pršany 08.06.2019 17,00 TJ Slovan Tajov
26 TJ Slovan Tajov 15.06.2019 17,30 TJ Slovan Malachov

 

 

Rozlosovanie jarnej súťaže futbalistov 2. A triedy v sezóne 2017/2018

tabuľka po 23.kole

1 TJ Mladosť Lučatín 22 19 3 0 111:22 60 14 27 0
2 ŠK Sokol FO Staré Hory 21 12 6 3 62:31 42 13 12 0
3 ŠK Zornička Riečka 23 13 3 7 70:60 42 12 9 9.8
4 FK – Baník Ľubietová 22 13 2 7 53:50 41 11 8 19.4
5 ŠK Selce B 22 11 2 9 74:62 35 10 2 16.8
6 TJ Slovan Malachov 22 10 3 9 63:63 33 9 0 0
7 TJ Družstevník Dúbravica 22 9 5 8 72:66 32 8 -1 0
8 TJ Slovan Tajov 21 8 2 11 68:61 26 7 -7 0
9 TJ Tatran Harmanec 22 7 2 13 58:76 23 6 -10 9.4
10 TJ Iskra Horné Pršany 22 6 4 12 44:65 22 5 -11 9.4
11 TJ Družstevník Mičiná 22 6 3 13 41:72 21 4 -12 9.1
12 TJ Hronsek 22 5 2 15 40:82 17 3 -16 0
13 TJ Partizán Hiadeľ 23 4 3 16 50:96 15 2 -21 0
14 OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA(odstúpené) 0 0 0 0 0:0 0 1 0
  1. 4. 2018 15,30 Tajov – Harmanec
  2. 4. 2018 15,30 Králiky – Tajov
  3. 4. 2018 16,00 Tajov – Dúbravica
  4. 4. 2018 16,00 Lučatín – Tajov
  5. 5. 2018 16,30   Tajov – Hronsek
  6. 5. 2018 16,30   Malachov – Tajov
  7. 5. 2018 16,30 H. Pršany – Tajov
  8. 5. 2018 17,00 Tajov – Hiadeľ
  9. 5. 2018 17,00 Riečka – Tajov
  10. 6. 2018 17,00   Tajov – Selce B
  11. 6. 2018 17,00 Mičiná – Tajov
  12. 6. 2018 17,30 Tajov – St. Hory
  13. 6 2018 17,30 Ľubietová  – Tajov

Vyžrebovanie jarnej časti sezóny II. triedy, sk. A, sezóna 2016/2017

16. kolo 26. marca 2017 o 15,00
voľno Tajov
Staré Hory Králiky
Malachov Ľubietová
Riečka Dúbravica
Horné Pršany Lučatín
Strelníky Baláže
Hronsek Harmanec
Mičiná Hiadeľ
17. kolo 2. apríla 2017 o 15,30
Tajov Malachov
Hronsek Staré Hory
Harmanec Strelníky
Baláže Horné Pršany
Hiadeľ voľno
Lučatín Riečka
Ľubietová Králiky
Dúbravica Mičiná
18. kolo 9. apríla 2017 o 15,30
Králiky Tajov
Staré Hory Ľubietová
Malachov Hiadeľ
voľno Dúbravica
Riečka Baláže
Horné Pršany Harmanec
Strelníky Hronsek
Mičiná Lučatín
19. kolo 16. apríla 2017 o 16,00
Tajov Ľubietová
Strelníky Staré Hory
Hronsek Horné Pršany
Harmanec Riečka
Lučatín voľno
Dúbravica Malachov
Hiadeľ Králiky
Baláže Mičiná
20. kolo 23. apríla 2017 o 16,00
Staré Hory Tajov ########
Ľubietová Hiadeľ
Králiky Dúbravica
Malachov Lučatín
voľno Baláže
Riečka Hronsek
Horné Pršany Strelníky
Mičiná Harmanec
21. kolo – SOBOTA 29. apríla 2017 o 16,00
Hiadeľ Tajov
Horné Pršany Staré Hory
Strelníky Riečka
Harmanec voľno
Baláže Malachov
Lučatín Králiky
Dúbravica Ľubietová
Hronsek Mičiná
29. kolo – PONDELOK 1. mája 2017 o 16,30
Riečka Tajov
Malachov Staré Hory
voľno Králiky
Horné Pršany Hiadeľ
Strelníky Dúbravica
Hronsek Lučatín
Harmanec Baláže
Mičiná Ľubietová
22. kolo – SOBOTA 6. mája 2017 o 16,30
Tajov Dúbravica
Staré Hory Hiadeľ
Ľubietová Lučatín
Králiky Baláže
Malachov Harmanec
voľno Hronsek
Riečka Horné Pršany
Mičiná Strelníky
30. kolo – PONDELOK 8. mája 2017 o 16,30
Tajov Mičiná
Staré Hory Harmanec
Baláže Hronsek
Lučatín Strelníky
Dúbravica Horné Pršany
Hiadeľ Riečka
Ľubietová voľno
Králiky Malachov
23. kolo 14. mája 2017 o 16,30
Lučatín Tajov
Riečka Staré Hory
Strelníky voľno
Hronsek Malachov
Harmanec Králiky
Baláže Ľubietová
Dúbravica Hiadeľ
Horné Pršany Mičiná
24. kolo 21. mája 2017 o 17,00
Tajov Baláže ########
Staré Hory Dúbravica
Hiadeľ Lučatín
Ľubietová Harmanec
Králiky Hronsek
Malachov Strelníky
voľno Horné Pršany
Mičiná Riečka
25. kolo 28. mája 2017 o 17,00
Harmanec Tajov
Riečka voľno
Horné Pršany Malachov
Strelníky Králiky
Hronsek Ľubietová
Baláže Hiadeľ
Lučatín Dúbravica
Mičiná Staré Hory
26. kolo 4. júna 2017 o 17,00
Tajov Hronsek
Staré Hory Lučatín
Dúbravica Baláže
Hiadeľ Harmanec
Ľubietová Strelníky
Králiky Horné Pršany
Malachov Riečka
Mičiná voľno
27. kolo – SOBOTA 10. júna 2017 o 17,00
Strelníky Tajov
voľno Staré Hory
Riečka Králiky
Horné Pršany Ľubietová
Hronsek Hiadeľ
Harmanec Dúbravica
Baláže Lučatín
Mičiná Malachov
28. kolo 17. júna 2017 o 17,30
Tajov Horné Pršany
Staré Hory Baláže
Lučatín Harmanec
Dúbravica Hronsek
Hiadeľ Strelníky
Ľubietová Riečka
Malachov voľno
Králiky Mičiná

Vyžrebovanie II. triedy dospelých skupiny A – jesenná časť súťažného ročníka 2016/2017:

1. kolo 7. augusta 2016 o 16,30 hodine:

Králiky – Staré Hory (6.8.), Ľubietová – Malachov, Tajov – voľno, Lučatín – Horné Pršany, Dúbravica – Riečka, Baláže – Strelníky (NE 10,30), Harmanec – Hronsek, Hiadeľ – Mičiná.

2. kolo 14. augusta 2016 o 16,30 :

Staré Hory – Hronsek, Strelníky – Harmanec (13.8.), Riečka – Lučatín, voľno – Hiadeľ, Horné Pršany – Baláže, Malachov – Tajov, Králiky – Ľubietová, Mičiná – Dúbravica (piatok 12.8. o 17,00).

3. kolo 21. augusta 2016 o 16,00 :

Ľubietová – Staré Hory, Tajov – Králiky, Hiadeľ – Malachov (20.8.), Dúbravica – voľno, Baláže – Riečka (NE 10,30), Harmanec – Horné Pršany, Hronsek – Strelníky, Lučatín – Mičiná.

4. kolo 28. augusta 2016 o 16,00:

Staré Hory  – Strelníky, Riečka – Harmanec, voľno – Lučatín, Horné Pršany – Hronsek, Malachov – Dúbravica, Králiky – Hiadeľ, Ľubietová – Tajov (27.8.), Mičiná – Baláže (27.8.).

14. kolo 1. septembra 2016 (štvrtok) o 16,00:

Staré Hory  – Malachov, Baláže – Harmanec (10,30), Tajov – Riečka, Lučatín – Hronsek, Dúbravica – Strelníky, Hiadeľ – Horné Pršany, Králiky – voľno, Ľubietová – Mičiná.

5. kolo 4. septembra 2016 o 15,30 :

Tajov – Staré Hory, Hiadeľ – Ľubietová, Dúbravica – Králiky (3.9.), Baláže – voľno, Lučatín – Malachov, Hronsek – Riečka (3.9.), Strelníky – Horné Pršany, Harmanec  Mičiná.

6. kolo 11. septembra 2016 o 15,30 :

Staré Hory – Horné Pršany (10.9.), Riečka – Strelníky, voľno – Harmanec, Malachov –Baláže (10.9.), Králiky – Lučatín, Ľubietová – Dúbravica, Tajov – Hiadeľ, Mičiná – Hronsek.

15. kolo 15. septembra 2016 (štvrtok) o 15,00 :

Harmanec – Staré Hory, voľno – Ľubietová, Malachov – Králiky, Hronsek – Baláže, Horné Pršany – Dúbravica, Riečka – Hiadeľ, Strelníky – Lučatín, Mičiná – Tajov.

7. kolo 18. septembra 2016 o 15,00 :

Hiadeľ – Staré Hory, Dúbravica –Tajov, Lučatín – Ľubietová (17.9.), Baláže – Králiky (NE 10,30), Horné Pršany – Riečka, Harmanec – Malachov, Hronsek – voľno, Strelníky – Mičiná.

8. kolo 25. septembra 2016 o 15,00 :

Staré Hory – Riečka, Malachov – Hronsek, voľno –Strelníky, Králiky – Harmanec, Ľubietová – Baláže, Tajov – Lučatín (24.9.), Hiadeľ – Dúbravica (24.9.), Mičiná – Horné Pršany.

9. kolo 2. októbra 2016 o 14,30 :

Dúbravica – Staré Hory, Baláže – Tajov (NE 10,30), Lučatín – Hiadeľ, Harmanec – Ľubietová, Strelníky – Malachov (1.10.), Hronsek – Králiky, Horné Pršany – voľno, Riečka – Mičiná.

10. kolo 9. októbra 2016 o 14,30 :

voľno – Riečka, Malachov – Horné Pršany, Hiadeľ – Baláže, Ľubietová – Hronsek (8.10.), Králiky – Strelníky, Tajov – Harmanec, Dúbravica – Lučatín, Staré Hory – Mičiná (8.10.).

11. kolo 16. októbra 2016 o 14,00 :

Baláže – Dúbravica (NE 10,30), Lučatín – Staré Hory, Horné Pršany – Králiky, Strelníky – Ľubietová, Riečka – Malachov, Harmanec – Hiadeľ (15.10.), Hronsek – Tajov, voľno – Mičiná.

12. kolo 23. októbra 2016 o 14,00 :

Lučatín – Baláže, Hiadeľ – Hronsek, Ľubietová – Horné Pršany (22.10.), Králiky – Riečka, Tajov – Strelníky, Dúbravica – Harmanec, Staré Hory – voľno, Malachov – Mičiná (22.10.).

13. kolo 30. októbra 2016 o 14,00 :

Harmanec – Lučatín, Baláže – Staré Hory (NE 10,30), Strelníky  – Hiadeľ, Horné Pršany – Tajov (29.10.), Hronsek – Dúbravica, Riečka – Ľubietová, voľno – Malachov, Mičiná – Králiky.

 

 

Konečná  tabuľka a zápasy sezóna 2015/16

#
Meno tímu
Zápasy
Výhry
Remízy
Prehry
Skóre
Body
1 FK Podkonice 26 21 1 4 103:29 64
2 TJ Partizán Hiadeľ 26 16 4 6 81:47 52
3 OZ Králická Tiesňava 26 16 2 8 102:67 50
4 ŠK Zornička Riečka 26 14 5 7 86:61 47
5 TJ Slovan Tajov 26 13 4 9 99:68 43
6 TJ Družstevník Dúbravica 26 13 4 9 98:73 43
7 TJ Slovan Malachov 26 12 5 9 73:60 41
8 ŠK Selce B-Baláže 26 12 4 10 83:71 40
9 TJ Družstevník Mičiná 26 10 4 12 65:68 34
10 TJ Tatran Harmanec 26 9 4 13 55:60 31
11 TJ Iskra Horné Pršany 26 8 3 15 55:105 27
12 FK Baník Ľubietová 26 8 1 17 56:103 25
13 TJ Hronsek 26 2 6 18 36:123 12
14 ŠK Sokol FO Staré Hory 26 2 5 19 39:96 11

Posledné zápasy

Ukázať

Kolo
Dátum
Čas
Domáci
Hostia
Skóre
22.Kolo 21.05.2016 17:00 TJ Slovan Tajov TJ Hronsek 6 – 0
20.Kolo 08.05.2016 16:30 TJ Slovan Tajov TJ Družstevník Mičiná 5 – 0
19.Kolo 01.05.2016 16:30 FK Baník Ľubietová TJ Slovan Tajov 6 – 1
18.Kolo 24.04.2016 16:00 TJ Slovan Tajov ŠK Sokol FO Staré Hory 1 – 1
17.Kolo 17.04.2016 16:00 TJ Družstevník Dúbravica TJ Slovan Tajov 0 – 3
16.Kolo 10.04.2016 15:30 TJ Slovan Malachov TJ Slovan Tajov 6 – 3
15.Kolo 03.04.2016 15:30 TJ Slovan Tajov OZ Králická Tiesňava 4 – 0

 

 

14.Kolo 27.03.2016 15:00 TJ Partizán Hiadeľ TJ Slovan Tajov 2 – 2
12.Kolo 31.10.2015 10:30 TJ Slovan Tajov TJ Iskra Horné Pršany 10 – 2
13.Kolo 25.10.2015 14:00 ŠK Zornička Riečka TJ Slovan Tajov 5 – 2
11.Kolo 10.10.2015 14:30 FK Podkonice TJ Slovan Tajov 3 – 2
10.Kolo 04.10.2015 14:30 TJ Slovan Tajov TJ Tatran Harmanec 10 – 1
9.Kolo 27.09.2015 15:00 TJ Hronsek TJ Slovan Tajov 1 – 8
8.Kolo 19.09.2015 15:00 TJ Slovan Tajov ŠK Selce B-Baláže 4 – 1
#
Meno tímu
Zápasy
Výhry
Remízy
Prehry
Skóre
Body
1 FK Podkonice 14 12 1 1 59:13 37
2 TJ Partizán Hiadeľ 14 8 4 2 42:26 28
3 TJ Slovan Tajov 14 8 3 3 69:33 27
4 OZ Králická Tiesňava 13 8 1 4 57:32 25
5 TJ Družstevník Mičiná 14 6 4 4 43:28 22
6 ŠK Zornička Riečka 14 6 4 4 47:39 22
7 TJ Družstevník Dúbravica 14 6 3 5 56:45 21
8 ŠK Selce B-Baláže 14 6 2 6 43:42 20
9 TJ Iskra Horné Pršany 14 5 3 6 36:60 18
10 TJ Slovan Malachov 13 4 3 6 33:36 15
11 TJ Tatran Harmanec 14 4 3 7 30:38 15
12 TJ Hronsek 14 2 5 7 25:62 11
13 FK Baník Ľubietová 14 2 0 12 23:73 6
14 ŠK Sokol FO Staré Hory 14 0 4 10 16:52 4

Tajov- Hiadel: 3:3

Králiky  – Tajov: 6:0

Tajov – Malachov: 7:1

Tajov – Dúbravica : 7:2

II.TRIEDA SKUPINA “A”

#
Meno tímu
Zápasy
Výhry
Remízy
Prehry
Skóre
Body
1 ŠK Zornička Riečka 4 3 1 0 19:8 10
2 TJ Partizán Hiadeľ 4 3 1 0 16:6 10
3 OZ Králická Tiesňava 4 3 0 1 22:8 9
4 FK Podkonice 3 2 1 0 13:3 7
5 TJ Slovan Tajov 4 2 1 1 17:12 7
6 TJ Družstevník Mičiná 4 2 1 1 13:8 7
7 TJ Tatran Harmanec 4 1 2 1 14:8 5
8 TJ Slovan Malachov 4 1 2 1 10:11 5
9 TJ Hronsek 4 1 2 1 9:12 5
10 TJ Iskra Horné Pršany 3 1 0 2 4:10 3
11 ŠK Selce B-Baláže 3 1 0 2 5:14 3
12 TJ Družstevník Dúbravica 4 0 1 3 8:19 1
13 FK Baník Ľubietová 3 0 0 3 3:18 0
14 ŠK Sokol FO Staré Hory 4 0 0 4 4:20 0

Posledné zápasy

Ukázať
Kolo
Dátum
Čas
Domáci
Hostia
Skóre
2.Kolo 09.08.2015 16:30 OZ Králická Tiesňava TJ Slovan Tajov 6 – 0
1.Kolo 02.08.2015 16:30 TJ Slovan Tajov TJ Partizán Hiadeľ 3 – 3

Najbližšie zápasy

Ukázať
Kolo
Dátum
Čas
Domáci
Hostia
3.Kolo 16.08.2015 16:00 TJ Slovan Tajov TJ Slovan Malachov
4.Kolo 23.08.2015 16:00 TJ Slovan Tajov TJ Družstevník Dúbravica
5.Kolo 30.08.2015 16:00 ŠK Sokol FO Staré Hory TJ Slovan Tajov
6.Kolo 06.09.2015 15:30 TJ Slovan Tajov FK Baník Ľubietová
7.Kolo 13.09.2015 15:30 TJ Družstevník Mičiná TJ Slovan Tajov
8.Kolo 20.09.2015 15:00 TJ Slovan Tajov ŠK Selce B-Baláže
9.Kolo 27.09.2015 15:00 TJ Hronsek TJ Slovan Tajo

 

Tabuľka po 21.kole 2014/1025

1 OZKT-ŠK Králiky 21 18 2 1 116:22 56
2 Slovan Tajov 21 16 1 4 85:31 49
3 Iskra Horné Pršany 22 14 0 8 70:52 42
4 FK Šalková “B” 21 12 3 6 61:47 39
5 Tatran Harmanec 22 12 3 7 63:51 39
6 TJ Baláže 21 12 1 8 74:67 37
7 ŠK Zornička Riečka 23 9 7 7 60:52 34
8 Družstevník Dúbravica 23 10 2 11 77:72 32
9 Slovan Malachov 22 8 4 10 52:60 28
10 ŠK Sokol Staré Hory 21 7 5 9 36:56 26
11 Družstevník Mičiná 22 6 4 12 33:53 22
12 TJ Hronsek 22 5 6 11 35:60 21
13 ŠKM Savon Banská Bystrica 21 5 1 15 33:70 16
14 Partizán Hiadeľ 22 4 2 16 35:66 14
15 Baník Ľubietová 22 3 3 16 27:98 12

Posledné zápasy

Ukázať
Kolo
Dátum
Čas
Domáci
Hostia
Skóre
23.Kolo 10.05.2015 16:30 Družstevník Dúbravica Slovan Tajov 3 – 7
30.Kolo 08.05.2015 16:30 Baník Ľubietová Slovan Tajov 3 – 0
21.Kolo 26.04.2015 16:00 Slovan Malachov Slovan Tajov 5 – 2
20.Kolo 19.04.2015 16:00 Slovan Tajov ŠKM Savon Banská Bystrica 5 – 0
19.Kolo 12.04.2015 17:00 FK Šalková “B” Slovan Tajov 2 – 0
17.Kolo 29.03.2015 15:00 Družstevník Mičiná Slovan Tajov 0 – 5
16.Kolo 22.03.2015 15:00 Slovan Tajov ŠK Zornička Riečka 4 – 1

 

Kalendár II.triedy ročníka 2014/15

#
Meno tímu
Zápasy
Výhry
Remízy
Prehry
Skóre
Body
1 OZKT-ŠK Králiky 2 2 0 0 18:1 6
2 Slovan Tajov 2 2 0 0 15:4 6
3 FK Šalková “B” 2 1 1 0 6:4 4
4 Partizán Hiadeľ 2 1 1 0 4:2 4
5 Slovan Malachov 1 1 0 0 3:1 3
6 Tatran Harmanec 2 1 0 1 5:4 3
7 Družstevník Mičiná 2 1 0 1 6:7 3
8 ŠK Selce “B” – Baláže 2 1 0 1 6:7 3
9 Družstevník Dúbravica 2 1 0 1 4:5 3
10 ŠK Sokol Staré Hory 2 0 2 0 3:3 2
11 ŠK Zornička Riečka 2 0 1 1 2:10 1
12 Baník Ľubietová 2 0 1 1 2:14 1
13 ŠKM Savon Banská Bystrica 2 0 0 2 3:6 0
14 Iskra Horné Pršany 2 0 0 2 6:10 0
15 TJ Hronsek 1 0 0 1 1:6 0

Posledné zápasy

Ukázať
Kolo
Dátum
Čas
Domáci
Hostia
Skóre
2.Kolo 10.08.2014 16:30 Družstevník Dúbravica Slovan Malachov 1 – 3
2.Kolo 10.08.2014 16:30 Partizán Hiadeľ ŠKM Savon Banská Bystrica 3 – 1
2.Kolo 10.08.2014 16:30 Iskra Horné Pršany FK Šalková “B” 3 – 5
2.Kolo 10.08.2014 16:30 Tatran Harmanec ŠK Selce “B” – Baláže 4 – 1
2.Kolo 10.08.2014 16:30 Slovan Tajov Družstevník Mičiná 6 – 3
2.Kolo 10.08.2014 16:30 ŠK Sokol Staré Hory ŠK Zornička Riečka 1 – 1
2.Kolo 10.08.2014 16:30 OZKT-ŠK Králiky Baník Ľubietová 12 – 0

Najbližšie zápasy

Ukázať
Kolo
Dátum
Čas
Domáci
Hostia
3.Kolo 15.08.2014 17:30 ŠK Selce “B” – Baláže Slovan Tajov
3.Kolo 16.08.2014 16:00 FK Šalková “B” Tatran Harmanec
3.Kolo 17.08.2014 10:30 ŠKM Savon Banská Bystrica Iskra Horné Pršany
3.Kolo 17.08.2014 16:00 Baník Ľubietová TJ Hronsek
3.Kolo 17.08.2014 16:00 ŠK Zornička Riečka OZKT-ŠK Králiky
3.Kolo 17.08.2014 16:00 Družstevník Mičiná ŠK Sokol Staré Hory
3.Kolo 17.08.2014 16:00 Slovan Malachov Partizán Hiadeľ

Rozlosovanie súťaže 2014-2015

jeseň jar
1. kolo 3. augusta 2014 o 16,30 16. kolo 22. marca 2015 o 15,00
Riečka – Tajov Tajov – Riečka
2. kolo 10. augusta 2014 o 16,30 17. kolo 29. marca 2015 o 15,00
Tajov – Mičiná Mičiná- Tajov
3. kolo 17. augusta 2014 o 10,30 18. kolo 5. apríla 2015 o 15,30
Selce B-Baláže – Tajov Tajov – Selce B-Baláže
4. kolo 24. augusta 2014 o 16,00 19. kolo 11. apríla 2015 o 15,30
Tajov – Šálková B Šálková B – Tajov/sobota/
5. kolo 31. augusta 2014 o 10,30 20. kolo 19. apríla 2015 o 16,00
ŠKM Savon BB – Tajov / v Sásovej/ Tajov – ŠKM Savon BB
6. kolo 7. septembra 2014 o 15,30 21. kolo 26. apríla 2015 o 16,00
Tajov – Malachov Malachov – Tajov
7. kolo 14. septembra 2014 o 15,30 22. kolo 3. máj 2015 o 16,30
Tajov – voľno Tajov – voľno
8. kolo 21. septembra 2014 o 15,00 23. kolo 10. mája 2015 o 16,30
Tajov – Dúbravica Dúbravica – Tajov
9. kolo 28. septembra 2014 o 15,00 24. kolo 17. mája 2015 o 17,00
Hiadeľ – Tajov Tajov – Hiadeľ
10. kolo 5. októbra 2014 o 14,30 25. kolo 24. mája 2015 o 17,00
Tajov – Horné Pršany Horné Pršany – Tajov
11. kolo 12. októbra 2014 o 14,30 26. kolo 31. mája 2015 o 17,00
Harmanec – Tajov Tajov – Harmanec
12. kolo 19. októbra 2014 o 14,00 hod. 27. kolo 7. júna 2015 o 17,00
Hronsek – Tajov Tajov – Hronsek
13. kolo 26. októbra 2014 o 14,00 28. kolo 14. júna 2015 o 17,00
Tajov – Staré Hory Staré Hory – Tajov
14. kolo 29. augusta 2014 16,00 29. kolo 1. mája 2015 o 16,30
Králiky – Tajov Tajov – Králiky
15. kolo 17. septembra 2014 o 16,30 30. kolo 8. mája 2015 o 16,30
Tajov – Ľubietová Ľubietová – Tajov

I.kolo

1.Kolo 02.08.2014 16:30 FK Šalková “B” Partizán Hiadeľ
1.Kolo 03.08.2014 10:30 ŠK Selce “B” – Baláže Iskra Horné Pršany
1.Kolo 03.08.2014 10:30 ŠKM Savon Banská Bystrica Družstevník Dúbravica
1.Kolo 03.08.2014 16:30 OZKT-ŠK Králiky TJ Hronsek
1.Kolo 03.08.2014 16:30 Baník Ľubietová ŠK Sokol Staré Hory
1.Kolo 03.08.2014 16:30 ŠK Zornička Riečka Slovan Tajov
1.Kolo 03.08.2014 16:30 Družstevník Mičiná Tatran Harmanec

KALENDÁR
 futbalových stretnutí II.triedy, skupiny A

Jar 2013/2014

II.Trieda sk.A

#
Meno tímu
Zápasy
Výhry
Remízy
Prehry
Skóre
Body
1 Slovan Tajov 24 20 2 2 130:42 62
2 ŠK Zornička Riečka 24 12 4 8 75:67 40
3 Tatran Harmanec 24 10 4 10 47:84 34
4 OZKT-ŠK Králiky 24 9 4 11 80:58 31
5 Slovan Malachov 24 8 6 10 54:77 30
6 TJ Hronsek 24 7 3 14 54:77 24
7 Iskra Horné Pršany 24 5 3 16 38:73 18

Posledné zápasy

Ukázať
Kolo
Dátum
Čas
Domáci
Hostia
Skóre
28.Kolo 21.06.2014 11:00 Slovan Tajov OZKT-ŠK Králiky 3 – 10
27.Kolo 15.06.2014 17:00 Tatran Harmanec Slovan Malachov 3 – 1
27.Kolo 14.06.2014 17:00 Iskra Horné Pršany OZKT-ŠK Králiky 3 – 2
27.Kolo 14.06.2014 11:00 TJ Hronsek Slovan Tajov 2 – 7
26.Kolo 08.06.2014 17:00 ŠK Zornička Riečka Tatran Harmanec 6 – 1
26.Kolo 08.06.2014 17:00 Slovan Malachov OZKT-ŠK Králiky 4 – 2
26.Kolo 08.06.2014 17:00 Iskra Horné Pršany Slovan Tajov 1 – 6
25.Kolo 01.06.2014 17:00 Iskra Horné Pršany TJ Hronsek 2 – 2
25.Kolo 01.06.2014 17:00 Slovan Tajov Slovan Malachov 13 – 1
25.Kolo 01.06.2014 17:00 OZKT-ŠK Králiky ŠK Zornička Riečka 1 – 4
24.Kolo 25.05.2014 17:00 Tatran Harmanec TJ Hronsek 4 – 2
24.Kolo 25.05.2014 17:00 ŠK Zornička Riečka Slovan Tajov 3 – 8
24.Kolo 25.05.2014 17:00 Iskra Horné Pršany Slovan Malachov 1 – 1
23.Kolo 18.05.2014 17:00 TJ Hronsek Slovan Malachov 7 – 0
23.Kolo 18.05.2014 17:00 Iskra Horné Pršany ŠK Zornička Riečka 5 – 2
23.Kolo 18.05.2014 17:00 OZKT-ŠK Králiky Tatran Harmanec 5 – 0
22.Kolo 11.05.2014 16:30 OZKT-ŠK Králiky TJ Hronsek 9 – 3
22.Kolo 11.05.2014 16:30 Tatran Harmanec Slovan Tajov 1 – 6
22.Kolo 11.05.2014 16:30 ŠK Zornička Riečka Slovan Malachov 1 – 0
28.Kolo 08.05.2014 16:30 ŠK Zornička Riečka TJ Hronsek 5 – 2
28.Kolo 08.05.2014 10:00 Iskra Horné Pršany Tatran Harmanec 1 – 2

 

 

    ročník 2013/2014- jeseň

1. kolo – 04. 08. 2013 o 16:30 hod.
OZKT-ŠK Králiky : TJ Hronsek
3: 1
Tatran Harmanec : Slovan Tajov
0:6
ŠK Zornička Riečka : Slovan Malachov
3:3
2. kolo – 11. 08. 2013 o 16:30 hod.
TJ Hronsek : Slovan Malachov
2:0
Iskra Horné Pršany : ŠK Zornička Riečka
3:2
OZKT-ŠK Králiky : Tatran Harmanec
9:0

1 OZKT-ŠK Králiky 2 2 0 0 12 : 1 6
2 Slovan Tajov 1 1 0 0 6 : 0 3
3 Iskra Horné Pršany 1 1 0 0 3 : 2 3
4 TJ Hronsek 2 1 0 1 3 : 3 3
5 ŠK Zornička Riečka 2 0 1 1 5 : 6 1
6 Slovan Malachov 2 0 1 1 3 : 5 1
7 Tatran Harmanec 2 0 0 2 0 : 15 0
3. kolo – 18. 08. 2013 o 16:00 hod.
Tatran Harmanec : TJ Hronsek
1:1
ŠK Zornička Riečka : Slovan Tajov
3:6
Slovan Malachov : Iskra Horné Pršany
4:2

1 OZKT-ŠK Králiky 2 2 0 0 12 : 1 6
2 Slovan Tajov 2 2 0 0 12 : 3 6
3 Slovan Malachov 3 1 1 1 7 : 7 4
4 TJ Hronsek 3 1 1 1 4 : 4 4
5 Iskra Horné Pršany 2 1 0 1 5 : 6 3
6 ŠK Zornička Riečka 3 0 1 2 8 : 12 1
7 Tatran Harmanec 3 0 1 2 1 : 16 1
4. kolo – 25. 08. 2013 o 16:00 hod.
TJ Hronsek : Iskra Horné Pršany
7:2
Slovan Tajov : Slovan Malachov
1:1
OZKT-ŠK Králiky : ŠK Zornička Riečka
4:2

1 OZKT-ŠK Králiky 3 3 0 0 16 : 3 9
2 Slovan Tajov 3 2 1 0 13 : 4 7
3 TJ Hronsek 4 2 1 1 11 : 6 7
4 Slovan Malachov 4 1 2 1 8 : 8 5
5 Iskra Horné Pršany 3 1 0 2 7 : 13 3
6 ŠK Zornička Riečka 4 0 1 3 10 : 16 1
7 Tatran Harmanec 3 0 1 2 1 : 16 1
predohrávka 14. kolo – 29. 08. 2013 o 16:00 hod.
TJ Hronsek : ŠK Zornička Riečka
5:1
Tatran Harmanec : Iskra Horné Pršany
2:1
OZKT-ŠK Králiky : Slovan Tajov
1:2
1 Slovan Tajov 4 3 1 0 15 : 5 10 10
2 TJ Hronsek 5 3 1 1 16 : 7 10 9
3 OZKT-ŠK Králiky 4 3 0 1 17 : 5 9 12
4 Slovan Malachov 4 1 2 1 8 : 8 5 0
5 Tatran Harmanec 4 1 1 2 3 : 17 4 -14
6 Iskra Horné Pršany 4 1 0 3 8 : 15 3 -7
7 ŠK Zornička Riečka 5 0 1 4 11 : 21 1 -10

 

5. kolo – 01. 09. 2013 o 15:30 hod.

ŠK Zornička Riečka : Tatran Harmanec
7:2
Slovan Malachov : OZKT-ŠK Králiky
3:4
Iskra Horné Pršany : Slovan Tajov
2:3

1 Slovan Tajov 5 4 1 0 18 : 7 13
2 OZKT-ŠK Králiky 5 4 0 1 21 : 8 12
3 TJ Hronsek 5 3 1 1 16 : 7 10
4 Slovan Malachov 5 1 2 2 11 : 12 5
5 ŠK Zornička Riečka 6 1 1 4 18 : 23 4
6 Tatran Harmanec 5 1 1 3 5 : 24 4
7 Iskra Horné Pršany 5 1 0 4 10 : 18 3
6. kolo – 08. 09. 2013 o 15:30 hod.
TJ Hronsek : Slovan Tajov
2:5
OZKT-ŠK Králiky : Iskra Horné Pršany
2:2
Tatran Harmanec : Slovan Malachov
5:5
7. kolo – 15. 09. 2013 o 15:30 hod.
ŠK Zornička Riečka : TJ Hronsek
3:1
Iskra Horné Pršany : Tatran Harmanec
1:2
Slovan Tajov : OZKT-ŠK Králiky
5:2

1 Slovan Tajov 7 6 1 0 28 : 11 19
2 OZKT-ŠK Králiky 7 4 1 2 25 : 15 13
3 TJ Hronsek 7 3 1 3 19 : 15 10
4 Tatran Harmanec 7 2 2 3 12 : 30 8
5 ŠK Zornička Riečka 7 2 1 4 21 : 24 7
6 Slovan Malachov 6 1 3 2 16 : 17 6
7 Iskra Horné Pršany 7 1 1 5 13 : 22 4
8. kolo – 22. 09. 2013 o 15:00 hod.
TJ Hronsek : OZKT-ŠK Králiky
2:0
Slovan Tajov : Tatran Harmanec
5:1
Slovan Malachov : ŠK Zornička Riečka
0:4

1 Slovan Tajov 8 7 1 0 33 : 12 22
2 OZKT-ŠK Králiky 8 4 1 3 25 : 17 13
3 TJ Hronsek 8 4 1 3 21 : 15 13
4 ŠK Zornička Riečka 8 3 1 4 25 : 24 10
5 Tatran Harmanec 8 2 2 4 13 : 35 8
6 Slovan Malachov 7 1 3 3 16 : 21 6
7 Iskra Horné Pršany 7 1 1 5 13 : 22 4
9. kolo – 29. 09. 2013 o 15:00 hod.
Slovan Malachov : TJ Hronsek
5:1
ŠK Zornička Riečka : Iskra Horné Pršany
2:0
Tatran Harmanec : OZKT-ŠK Králiky
4:3
10. kolo – 06. 10. 2013 o 14:30 hod.
TJ Hronsek : Tatran Harmanec
0:1
Slovan Tajov : ŠK Zornička Riečka
1:3
Iskra Horné Pršany : Slovan Malachov
2:1

1 Slovan Tajov 9 7 1 1 34 : 15 22
2 ŠK Zornička Riečka 10 5 1 4 30 : 25 16
3 Tatran Harmanec 10 4 2 4 18 : 38 14
4 OZKT-ŠK Králiky 9 4 1 4 28 : 21 13
5 TJ Hronsek 10 4 1 5 22 : 21 13
6 Slovan Malachov 9 3 3 3 23 : 23 12
7 Iskra Horné Pršany 9 1 1 7 14 : 26 4
11. kolo – 13. 10. 2013 o 14:30 hod.
Iskra Horné Pršany : TJ Hronsek
2:3
Slovan Malachov : Slovan Tajov
1:7
ŠK Zornička Riečka : OZKT-ŠK Králiky
2:2

1 Slovan Tajov 10 8 1 1 41 : 16 25
2 ŠK Zornička Riečka 11 5 2 4 32 : 27 17
3 OZKT-ŠK Králiky 10 4 2 4 30 : 23 14
4 Tatran Harmanec 10 4 2 4 18 : 38 14
5 TJ Hronsek 11 4 1 6 24 : 24 13
6 Slovan Malachov 10 3 3 4 24 : 30 12
7 Iskra Horné Pršany 10 2 1 7 17 : 28 7
12. kolo – 20. 10. 2013 o 14:00 hod.
Tatran Harmanec : ŠK Zornička Riečka
3:3
OZKT-ŠK Králiky : Slovan Malachov
1:3
Slovan Tajov : Iskra Horné Pršany
9:1

1 Slovan Tajov 11 9 1 1 50 : 17 28
2 ŠK Zornička Riečka 12 5 3 4 35 : 30 18
3 Slovan Malachov 11 4 3 4 27 : 31 15
4 Tatran Harmanec 11 4 3 4 21 : 41 15
5 OZKT-ŠK Králiky 11 4 2 5 31 : 26 14
6 TJ Hronsek 11 4 1 6 24 : 24 13
7 Iskra Horné Pršany 11 2 1 8 18 : 37 7
13. kolo – 27. 10. 2013 o 14:00 hod. preložené na sobotu 26.10.2013
Slovan Tajov : TJ Hronsek
12:1
OZKT-ŠK Králiky : Iskra Horné Pršany
6:0
Slovan Malachov : Tatran Harmanec
2:4

1 Slovan Tajov 12 10 1 1 62 : 18 31
2 ŠK Zornička Riečka 12 5 3 4 35 : 30 18
3 Tatran Harmanec 12 5 3 4 25 : 43 18
4 OZKT-ŠK Králiky 12 5 2 5 37 : 26 17
5 Slovan Malachov 12 4 3 5 29 : 35 15
6 TJ Hronsek 12 4 1 7 25 : 36 13
7 Iskra Horné Pršany 12 2 1 9 18 : 43 7
14. kolo – 29. 08. 2013 o 16:00 hod. – bolo predohrané 29.08.2013
TJ Hronsek : ŠK Zornička Riečka
– : –
Tatran Harmanec : Iskra Horné Pršany
– : –
OZKT-ŠK Králiky : Slovan Tajov
– : –

 

 

 

 

 

KALENDÁR
 futbalových stretnutí II.triedy, skupiny A

    ročník 2012/2013- jar

Vyžrebovanie jesennej časti 2. triedy skupiny A dospelých:

    futbalových stretnutí II.triedy, skupiny A

24.marca 2013 o 15:00 hod – H. Pršany- Tajov –odložený pre nepraznivé podmienky na deň

01.mája 2013 o o 16:30 hod.

31.marca 2013 o 15:00 hod – Tajov – Hiadeľ – odložený pre nepraznivé podmienky na deň

08.05.2013 o 16:30 hod.

07.apríla 2013 o 15:30 hod – Riečka  – Tajov – odložený pre nepraznivé podmienky na deň

23.06.2013 o 17:00 hod.

14.apríla 2013 o 15:30 hod  – Tajov – Strelníky- odložený pre nepraznivé podmienky na deň

15. 05. 2013 (streda) o 17,00 hod.

21.apríla 2013 o 16:00 hod – Hronsek  – Tajov  0:2

Slovan Tajov   14   9   1   4   34   :   20   28

 

 

28.apríla 2013 o 16:00 hod – Nemecká  – Tajov 4:0

Slovan Tajov   15   9   1   5   34   :   24   28

 

 

dohrávka 01.05.2013 Horné Pršany – Tajov: 2:2

Slovan Tajov   16   9   2   5   36   :   26   29

 

05.mája 2013 o 16:30 hod – Tajov- Malachov 1:1

Slovan Tajov   17   9   3   5   37   :   27   30

 

dohrávka 08.05.2013 o 16:30 – Tajov – Hiadeľ 3:0

4:Slovan Tajov   18   10   3   5   40   :   27   33

 

 

12.mája 2013 o 16:30 hod – Králiky – Tajov 6:2

4.Slovan Tajov   19   10   3   6   42   :   33   33

 

dohrávka:14.apríla 2013 o 15:30 hod  – Tajov – Strelníky 3:1

4.Slovan Tajov   20   11   3   6   45   :   34   36

 

19.mája 2013 o 17:00 hod. – Tajov- Šálková  B 1:0

4.Slovan Tajov   21   12   3   6   46   :   34   39

 

26.mája 2013 o 17.00 hod. – Dúbravica- Tajov 1:8

3.Slovan Tajov   22   13   3   6   54   :   35   42

 

02.júna 2013 o 17.00 hod – Tajov- Ľubietová 5:1

3.Slovan Tajov   23   14   3   6   59   :   36   45

 

09.júna 2013 o 10.30 hod. – Brusno B – Tajov 2:1

4.Slovan Tajov   24   14   3   7   60   :   38   45

 

16.júna 2013 o 17.00 hod. – Tajov – Mičiná 5:2

4.Slovan Tajov   25   15   3   7   65   :   40   48

 

23.júna 2013 o 17:00 hod.-dohrávka Riečka –  Tajov 1:1

Konečná tabuľka ročníka 2012 / 2013

P.č. Názov Počet stretnutí Výhry Remízy Prehry Skóre Body +/-
1 ŠK Králiky 26 19 4 3 104 : 42 61 62
2 Sokol Nemecká 26 18 4 4 82 : 35 58 47
3 FK 34 Brusno B 26 17 6 3 70 : 31 57 39
4
Slovan Tajov 26 15 4 7 66 : 41 49 25
5 Družstevník Strelníky 26 13 4 9 58 : 53 43 5
6 FK Šalková B 25 13 3 9 66 : 54 42 12
7 Iskra Horné Pršany 26 11 9 6 40 : 33 42 7
8 Zornička Riečka 26 12 4 10 58 : 53 40 5
9 TJ Hronsek 25 9 3 13 38 : 46 30 -8
10 Slovan Malachov 26 8 4 14 40 : 57 28 -17
11 Družstevník Mičiná 26 7 1 18 34 : 68 22 -34
12 Družstevník Dúbravica 26 6 3 17 43 : 73 21 -30
13 Sokol Hiadeľ 26 5 2 19 44 : 77 17 -33
14 Baník Ľubietová 26 1 3 22 22 : 102 6 -80

———————————————————————————————————————————————-

 

 

  ročník 2012/2013- jeseň

Vyžrebovanie jesennej časti 2. triedy skupiny A dospelých:

1.kolo 5. augusta 2012 o 16,30

Riečka – Hronsek, Strelníky – Hiadeľ, Tajov – Horné Pršany 1:1, Nemecká – Mičiná, Malachov – Brusno B, Králiky – Ľubietová, Šalková B – Dúbravica (SO)

2.kolo 12. augusta 2012 o 16,30

Hronsek – Dúbravica, Ľubietová – Šalková B, Brusno B – Králiky (10,30), Mičiná – Malachov, Horné Pršany – Nemecká, Hiadeľ – Tajov 0:5, Riečka – Strelníky

2. Slovan Tajov 2 1 1 0 6 : 1 4

3. kolo 19. augusta 2012 o 16,00

Strelníky – Hronsek, Tajov – Riečka 3:0, Nemecká – Hiadeľ, Malachov – Horné Pršany, Králiky – Mičiná 4:1, Šalková B – Brusno B (SO), Dúbravica – Ľubietová

2. Slovan Tajov 3 2 1 0 9 : 1 7

4. kolo 26. augusta 2012 o 16,00

Hronsek – Ľubietová, Brusno B – Dúbravica (10,30), Mičiná – Šalková B, Horné Pršany – Králiky, Hiadeľ – Malachov, Riečka – Nemecká, Strelníky – Tajov 4:1

5 Slovan Tajov 4   2   1  1     10   :   5     7

5. kolo 2. septembra 2012 o 15,30

Tajov – Hronsek 1:0, Nemecká – Strelníky, Malachov – Riečka, Králiky – Hiadeľ, Šalková B – Horné Pršany (SO), Dúbravica – Mičiná, Ľubietová – Brusno B

4 Slovan Tajov 5  3   1   1   11   :   5     10

6. kolo 9. septembra 2012 o 15,30

Hronsek – Brusno B, Mičiná – Ľubietová, Horné Pršany – Dúbravica, Hiadeľ – Šalková B, Riečka – Králiky, Strelníky – Malachov, Tajov – Nemecká 3:2

3   Slovan Tajov   6   4   1   1   14   :   7    13

7. kolo 16. septembra 2012 o 15,00

Nemecká – Hronsek, Malachov – Tajov 2:0, Králiky – Strelníky, Šalková B – Riečka (SO), Dúbravica – Hiadeľ, Ľubietová – Horné Pršany, Brusno B – Mičiná (10,30)

4   Slovan Tajov   7   4   1   2   14   :   9   13

8. kolo 23. septembra 2012 o 15,00

Hronsek – Mičiná, Horné Pršany – Brusno B, Hiadeľ – Ľubietová, Riečka – Dúbravica, Strelníky – Šalková B,Tajov – Králiky 1:5, Nemecká – Malachov

6 Slovan Tajov   8   4   1    3    15    :    14    13

9. kolo 30. septembra 2012 o 15,00

Malachov – Hronsek, Králiky – Nemecká, Šalková B – Tajov (sobota 29.09.2012 -odložené na sobotu 03.11.2012), Dúbravica – Strelníky, Ľubietová – Riečka, Brusno B – Hiadeľ (10,30), Mičiná – Horné Pršany

10. kolo 7. októbra 2012 o 14,30

Hronsek – Horné Pršany, Hiadeľ – Mičiná, Riečka – Brusno B, Strelníky – Ľubietová, Tajov – Dúbravica 4:1, Nemecká – Šalková B, Malachov – Králiky

6 Slovan Tajov   9   5   1    3    19    :    15       16

11. kolo 14. októbra 2012 o 14,30

Králiky – Hronsek, Šalková B – Malachov (SO), Dúbravica – Nemecká, Ľubietová – Tajov 1:6, Brusno B – Strelníky (10,30), Mičiná – Riečka, Horné Pršany – Hiadeľ

5 Slovan Tajov    10   6   1    3    25   :    16    19

12. kolo 21. októbra 2012 o 14,00

Hronsek – Hiadeľ, Riečka – Horné Pršany, Strelníky – Mičiná, Tajov – Brusno B 2:1, Nemecká – Ľubietová, Malachov – Dúbravica, Králiky – Šalková B

3 Slovan Tajov    10   7   1    3    27   :    17    22

13. kolo 28. októbra 2012 o 14,00

Šalková B – Hronsek (SO), Dúbravica – Králiky, Ľubietová – Malachov, Brusno B – Nemecká (10,30),

Mičiná – Tajov 0:3, Horné Pršany – Strelníky, Hiadeľ – Riečka

3 Slovan Tajov 12   8   1   3    30   :    17    25

 

Dohrávka  9.kola sa uskutočnila dňa 03.11.2012. Šalková B – Tajov 3:2

3 Slovan Tajov 13   8   1   4    32   :    20    25

poznámka: Po dohrávke zápasu Brusno B – Šálková B mužstvo Tajova kleslo na 4.miesto

 

Konečná tabuľka po jesennej časti ročníka 2012/13

1 ŠK Králiky 13 9 3 1 53 : 23 30
2 Sokol Nemecká 13 9 2 2 39 : 20 29
3 FK 34 Brusno B 13 8 3 2 31 : 17 27
4 Slovan Tajov 13 8 1 4 32 : 20 25
5 Družstevník Strelníky 13 7 2 4 34 : 26 23
6 Iskra Horné Pršany 13 6 4 3 24 : 17 22
7 Zornička Riečka 13 6 2 5 33 : 29 20
8 FK Šalková B 12 5 2 5 32 : 36 17
9 TJ Hronsek 12 5 1 6 21 : 26 16
10 Slovan Malachov 13 4 2 7 23 : 28 14
11 Družstevník Dúbravica 13 3 3 7 21 : 31 12
12 Družstevník Mičiná 13 3 1 9 21 : 36 10
13 Sokol Hiadeľ 13 2 1 10 22 : 41 7
14 Baník Ľubietová 13 0 3 10 8 : 44 3

—————————————————————————————————————————————–

KALENDÁR

    futbalových stretnutí II.triedy, skupiny A

    ročník 2011/2012 – jar

25.marca 2012 o 15,00 hod.         Hiadeľ – Tajov   2:2

13. apríla 2012 o 15,30 hod.          Tajov  – Riečka  1:3

8. apríla 2012 o 15,30 hod.       Hronsek – Tajov    2:4

15.apríla 2012  o 16,00 hod.          Mičiná – Tajov  2:0     4.  Tajov    18  10   3   5  42 : 28  33

22.apríla 2012 o 16,00 hod.       Tajov – Strelníky 4:2      4.  Tajov    19  11   3   5  46 : 30  36

29.apríla 2012 o 16,30 hod.     H. Pršany – Tajov  2:3      2.  Tajov    20  12  3   5  49 : 32  39

1.mája 2012 o 16,30 hod.          Jakub – Tajov    2:2         4.  Tajov    21  12  4   5  51 : 34  40

6.mája 2012 o 16,30 hod.          Tajov  – Nemecká  4:4    4. Tajov      22  12  5   5   55 : 38  41

8.mája 2012 o 17,00 hod.          Tajov  – voľno                 4. Tajov      22  12  5   5   55 : 38  41

13.mája 2012 o 16,30 hod.    Malachov  – Tajov   2:3      4. Tajov      23  13   5   5   58 : 40  44

20.mája 2012 o 17,00 hod.  Tajov – Šálková B  3:4        4. Tajov   24  13  5  6  61  :  44  44

26.mája 2012 o 17,00 hod.  Priechod B – Tajov 1:2         4. Tajov   25  14 5  6  63  :  45  47

3.júna 2012 o 17,00 hod.            Tajov – Králiky  1:2        4. Tajov  26  14  5  7  64  :  47  47

10.júna 2012 o 17,00 hod.   Dúbravica – Tajov 6:2         5. Tajov   27  14  5  8  66  :  53  47

17.júna 2012 o 17,00 hod.    Tajov – Ľubietová     2:2    6.  Tajov  28  14  6  8  68  :  55  48

 Konečné umiestnenie ročníka 2011/2012          6.   Tajov  28  14  6  8  68  :  55  48

 

Tajovský dorastenci- 8O.rokov min.storočia

minulosť Tajovského futbalu:

 

 

 

prítomnosť Tajovského  futbalu:

 

 

 

 

Počasie

Tajov
20. septembra 2018, 20:59
jasno
19°C
tlak vzduchu: 1020 mb
rýchlosť vetra: 0 m/s S
 

Odchody autobusov

Jozef Gregor Tajovský

Jozef Gregor Tajovský

Jozef Murgaš

Jozef Murgaš